O nas

/O nas

Biuro rachunkowe Iwona Steinhoff-Gabert powstało w styczniu 1999 roku. Pracownikami i współpracownikami spółki są wysokiej klasy specjaliści – licencjonowani księgowi, prawnicy, którzy przez wieloletnie doświadczenie wspierają przedsiębiorców w prowadzeniu księgowości i finansach, sprawach podatkowych i prawnych.

Naszą silną stroną jest wyjaśnianie spraw trudnych i skomplikowanych, interpretacje podatkowe i prawne, reprezentacja firm przed ZUS i US, optymalizacja kosztów działalności przedsiębiorstwa.

Asystujemy naszym Klientom w trakcie kontroli ZUS, US, PIP i innych. Reprezentujemy Klientów przed Urzędem Skarbowych Urzędem Kontroli Skarbowej, ZUS czy innych kontrolujących instytucji.

Bogate doświadczenie zawodowe wykorzystujemy w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej, prawnej, podatkowej, przy rejestracji oraz przekształceniach podmiotów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Obsługa dużej liczby Klientów, jak i różnorodność ich branż, przyczyniły się do zdobycia niezbędnego doświadczenia w wielu obszarach działalności gospodarczej.

Oferta naszego biura dotyczy dosłownie wszystkich zainteresowanych
kompleksową obsługą księgową:

Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej (rozliczanie rocznych PIT-ów). Pomagamy w obliczaniu i odliczaniu ulg, rozliczaniu VAT za usługi budowlane, sprawach spadkowych, sprzedaży praw majątkowych czy nieruchomości,
Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą,
Spółki cywilne i jawne,
Spółki kapitałowe,
Rolnicy będący podatnikami VAT, lub chcącymi nimi zostać,
Fundacje i Stowarzyszenia,
Wspólnoty Mieszkaniowe,

Obsługujemy klientów z całej Polski i Państw Unii Europejskiej

Bądź pewny rzetelności i skuteczności naszych metod w księgowości.
Serdecznie zapraszamy.

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

W naszym biurze przy przepysznej kawie lub herbacie spokojnie omówimy najlepsze dla Państwa rozwiązanie podatkowe.

Dojeżdzamy do klienta

Dojeżdzamy do klienta

Dojeżdżamy do klienta w celu odbioru dokumentów, możemy również świadczyć usługi księgowe w siedzibach naszych klientów.

Terminowość i dyspozycyjność

Terminowość i dyspozycyjność

Mamy świadomość, że potrzebujesz czasu na prowadzenie swoich interesów. Nie przejmuj się biurokracją – zajmiemy się wszystkimi formalnościami Twojej firmy.

Bezpieczeństwo prawne

Bezpieczeństwo prawne

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonego biura rachunkowego. Nie bój się o swoje pieniądze!

“Kochaj życie, a rozliczenia podatkowe zostaw nam”

Księgowość Krapkowice
Biuro księgowe Krapkowice
Biuro księgowe Krapkowice
Księgowa Krapkowice
Księgowa Krapkowice
Biuro księgowe Krapkowice
Biuro księgowe Krapkowice